Blog
Op deze pagina deelt DigiState inzichten over cyber security, moderne werkplekken, Microsoft 365, datasoevereiniteit en IT-beheer. Ook vind je hier klantverhalen en medewerkers aan het woord.
Je kent het wel… Lever je net een mooie nieuwe website op, krijgt jouw klant de e-mail niet geïnstalleerd. Je bent niet de enige; menig developer loopt hier tegenaan. De klant moet de e-mail instellen op zijn mobiel of laptop en krijgt het niet voor elkaar. Met directe irritatie als gevolg.
Verder lezenYes, eindelijk ga je het doen: je eigen webshop opzetten. Geen slecht idee, want gemiddeld zien webshop eigenaren hun omzet jaarlijks stijgen met 20%. Tijdens de lockdown maanden van de corona crisis was dit zelfs gemiddeld 60%!
Verder lezenOoit al eens gedacht hoeveel data er in een ziekenhuis omgaat? Het is essentieel dat deze data op de juiste manier wordt beschermd. ValueCare en DigiState bundelden hun krachten voor veilige, efficiënte dataverwerking in de zorg. Lees hier hoe zij ziekenhuizen dagelijks ontzorgen.
Lees hoe zij ziekenhuizen dagelijks ontzorgen.We leven in een tijdperk waar bijna ieder bedrijf, gedeeltelijk of helemaal, online haar leads of verkopen realiseert. Dat geeft heel veel kansen, maar het maakt ons ook kwetsbaar.
Verder lezenInmiddels zijn we het thuiswerken wel een beetje gewend… Maar dat maakt het niet minder lastig! De inrichting van je werkplek, de afleiding maar ook de efficiency van het werk zelf blijft een uitdaging.
Verder lezenDe boodschap van premier Rutte tijdens de corona persconferentie op 31 maart was duidelijk: het duurt nog geruime tijd voordat alles weer normaal zal zijn, en medewerkers dienen de komende tijd nog zoveel mogelijk thuis te werken.
Verder lezenDigiState heeft in 2018 haar focus volledig gelegd op security. En dat zeggen we niet alleen, maar dat doen we ook! Bij veel IT bedrijven is security iets dat “er bij” komt. Wij vinden bij DigiState dat security altijd op de eerste plaats moet komen.
Verder lezenAf en toe zijn er van die dagen dat de telefoon- en e-mail overuren maken op onze helpdesk. Uit ervaring weten wij dan inmiddels dat er op een prominente site weer iets heeft gestaan over wachtwoorden die gestolen zijn of de volgende bedreiging voor websites of content management systemen is gesignaleerd.
Verder lezenHet wordt steeds belangrijker, een SSL certificaat voor uw website. Vroeger was een SSL certificaat alleen belangrijk indien er transacties werden verricht en/of persoonsgegevens werden verzonden. Tegenwoordig krijgen steeds meer websites een SSL certificaat.
Verder lezen